Střední odborná škola Multimediální a propagační tvorby s.r.o.



Opravné zkoušky (28. - 30. 8.)

 

                                OPRAVNÉ KOMISIONÁLNÍ ZKOUŠKY

                                                       srpen 2017

 

                                                    28. 8. 2017  (pondělí)

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

Hron  **

Kryštof

2.A

ANM

11:00

uč.  13

Mt

11:15

uč. 13

Sm

Mt  To

 

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

Babinec   **

Sergio

3.A

ČJL

8:00

uč.  1

Tr

11:30

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Macharová

Nikola

3.A

ČJL

8:00

uč.  1

Tr

11:45

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Šikola  **

Adam

3.B

ČJL

8:00

uč.  1

Tr

12:00

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Vydra  **

Slavomil

3.B

ČJL

8:00

uč.  1

Tr

12:15

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Carrera

Michael

4.B

ČJL

8:00

uč.  1

Tr

12:30

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Noire

Lillien

4.B

ČJL

8:00

uč.  1

Tr

12:45

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Sedinová **

Tereza

4.B

ČJL

8:00

uč.  1

Tr

13:00

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Košťál

Jakub

4.A

ZSV

8:00

uč.  1

Tr

13:15

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

 

 

 

                                                    29. 8. 2017  (úterý)

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

Niroda

Mikhaylo

1.A

ANJ

8:00

uč.  1

On

9:30

zasedací místnost

Sm

On  Sj

Cicu **

Lukáš

1.B

ANJ

8:00

uč.  1

On

9:45

zasedací místnost

Sm

On  Sj

Kaiserová

Venuše

1.C

ANJ

8:00

uč.  1

On

10:00

zasedací místnost

Sm

On  Sj

Greguš  **

Luděk

2.A

ANJ

8:00

uč.  1

On

10:15

zasedací místnost

Sm

On  Kk

Skotnicová

Denisa

2.B

ANJ

8:00

uč.  1

On

10:30

zasedací místnost

Sm

On  Kk

Babinec   **

Sergio

3.A

ANJ

8:00

uč.  1

On

10:45

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Špitálníková*

Vanda

3.B

ANJ

8:00

uč.  1

On

11:00

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

 

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

Vydra  **

Slavomil

3.B

MMT

9:00

uč.  3

Do

11:30

zasedací místnost

Sm

Do  Ze

 

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

Hron  **

Kryštof

2.A

MOD

10:30

uč.  6

Ko

11:45

zasedací místnost

Sm

Ko  Pš

 

 

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

Čubová  **

Barbora

2.A

ŠPJ

8:00

uč.  1

Ru

13:00

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Holub  **

Vojtěch

2.A

ŠPJ

8:00

uč.  1

Ru

13:15

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Hašek

Jan

3.B

ŠPJ

8:00

uč.  1

Ru

13:30

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Vasil

Julius

3.B

ŠPJ

8:00

uč.  1

Ru

13:45

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Šikola  **

Adam

3.B

ŠPJ

8:00

uč.  1

Ru

14:00

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Polová

Tereza

4.A

ŠPJ

8:00

uč.  1

Ru

14:15

zasedací místnost

Sm

Kk  Ru 

Přeučilová

Stáňa Isabel

4.A

ŠPJ

8:00

uč.  1

Ru

14:30

zasedací místnost

Sm

Kk  Ru 

Fišerová  **

Diana

3.A

SAJ

8:00

uč.  1

Kk

14:45

zasedací místnost

Sm

Kk  Ru 

Danzig

Jan

3.B

SAJ

8:00

uč.  1

Kk

15:00

zasedací místnost

Sm

Kk  Ru 

 

 

 

                                           30. 8. 2017  (středa)

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

Sendrei

Marek

1.A

MAT

8:00

uč.  1

9:30

zasedací místnost

Sm

Rž  Fk

Cicu **

Lukáš

1.B

MAT

8:00

uč.  1

9:45

zasedací místnost

Sm

Rž  Fk

Čubová  **

Barbora

2.A

MAT

8:00

uč.  1

10:00

zasedací místnost

Sm

Rž  Fk

Gordeladze

Luka

2.A

MAT

8:00

uč.  1

10:15

zasedací místnost

Sm

Rž  Fk

Greguš  **

Luděk

2.A

MAT

8:00

uč.  1

10:30

zasedací místnost

Sm

Rž  Fk

Holub  **

Vojtěch

2.A

MAT

8:00

uč.  1

10:45

zasedací místnost

Sm

Rž  Fk

Fišerová  **

Diana

3.A

MAT

8:00

uč.  1

11:00

zasedací místnost

Sm

Rž  Fk

Sedinová **

Tereza

4.B

MAT

8:00

uč.  1

11:15

zasedací místnost

Sm

Rž  Fk

 

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

Špitálníková*

Vanda

3.B

DES

10:15

uč.  12

Ja

11:30

uč. 12

Sm

Ja  Ak