Střední odborná škola Multimediální a propagační tvorby s.r.o.



4.B - organizace ústní MZ (28. - 31. 5.)

 

                                     ORGANIZACE ÚSTNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. B /      v z. Mgr. Hana Pšeničková (od 11:00)  / Ing. Martin Zeman

Den:                                                                      28. 5. 2018 / pondělí

Zahájení / vyhlášení výsledků:                         7:30 / 14:10

 

předmět

ANJ

 

ČJL

 

PRM

 

PEM

 

zkoušející

 

Ru + Kk

 

Tr + Čv

 

Do + Ze

 

Do + Ze

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Čečilová

7:40

8:00

9:20

9:40

11:15

11:30

12:45

13:00

Hájková

8:00

8:20

9:40

10:00

11:30

11:45

13:00

13:15

Helmhackerová

8:20

8:40

10:00

10:20

11:45

12:00

13:15

13:30

Hot

8:35

9:00

10:15

10:40

12:00

12:20

13:30

13:50

 

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. B /      Mgr. Zdeněk Konečný (od 11:00) / Ing. Martin Zeman

Den:                                                                      29. 5. 2018 / úterý

Zahájení / vyhlášení výsledků:                         7:30 / 14:05

 

předmět

ANJ

 

ČJL

 

PRM

 

PEM

 

zkoušející

 

Ru + Kk

 

Tr + Čv

 

Do + Ze

 

Do + Ze

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Koubová

7:40

8:00

9:20

9:40

11:15

11:30

12:45

13:00

Kupková

8:00

8:20

9:40

10:00

11:30

11:45

13:00

13:15

Marečková

8:20

8:40

10:00

10:20

11:45

12:00

13:15

13:30

Matissek

8:40

9:00

10:20

10:40

12:00

12:15

13:30

13:45

 

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. B /      v z. Mgr. Zdeněk Konečný (od 11:15) / Ing. Martin Zeman

Den:                                                                      30. 5. 2018 / středa

Zahájení / vyhlášení výsledků:                         7:30 / 14:25

 

předmět

ČJL

 

ANJ

 

PRM

 

PEM

 

zkoušející

 

Tr + Čv

 

Ru + Kk

 

Do + Ze

 

Do + Ze

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Radvak

7:40

8:00

9:40

10:00

11:30

11:45

13:00

13:15

Zápotocká

8:00

8:20

10:00

10:20

11:45

12:00

13:15

13:30

Hubáčková *

8:20

8:40

10:20

10:40

12:00

12:15

13:30

13:45

Trost

8:40

9:00

 

 

 

 

 

 

Perez

8:55

9:20

10:35

11:00

12:15

12:35

13:45

14:05

 

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. B /      v z. H. Ondráčková  / Ing. Martin Zeman       

Den:                                                                      31. 5. 2018 / čtvrtek

Zahájení / vyhlášení výsledků:                         7:30 / 14:20

 

předmět

ČJL

 

ANJ

 

VGD

 

DEU

 

zkoušející

 

Tr + Čv

 

Ru + Kk

 

Ja + Kl

 

Sm + Kn

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Danzig

7:40

8:00

9:20

9:40

11:15

11:30

12:45

13:00

Křížková

8:00

8:20

9:40

10:00

11:30

11:45

13:00

13:15

Meuerová

8:20

8:40

10:00

10:20

11:45

12:00

13:15

13:30

Vasil

8:40

9:00

10:20

10:40

12:00

12:15

13:30

13:45

Jaroš Bohd.

 

 

 

 

 

 

13:45

14:00