Střední odborná škola Multimediální a propagační tvorby s.r.o.



Komisionální zkouška (od 4. 6.)

 

                                                      KOMISIONÁLNÍ ZKOUŠKA

                                    (studenti s prodlouženým termínem hodnocení)

                                                                  červen 2018

4. 6. 2018  (pondělí)

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

 

 

 

 

 

 

 

Sergio B

4.A

MGR

8:00

uč.  1

Do

9:00

zasedací místnost

Sm

Do  Ze

Sabina G

4.A

MGR

8:00

uč.  1

Do

9:15

zasedací místnost

Sm

Do  Ze

Jan H

4.B

MGR

8:00

uč.  1

Do

9:30

zasedací místnost

Sm

Do  Ze

Anna S

4.B

MGR

8:00

uč.  1

Do

9:45

zasedací místnost

Sm

Do  Ze

Mia S

4.B

PEK

8:00

uč.  1

Ze

10:00

zasedací místnost

Sm

Ze  Do

 

 

5. 6. 2018  (úterý)

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

 

 

 

 

 

 

 

Sergio B

4.A

ČJL

18. 5./ 10:40

uč.  3

Tr

10:30

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Ondřej K

4.A

ČJL

18. 5./ 10:40

uč.  3

Tr

10:50

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Michaela S. V

4.A

ČJL

18. 5./ 10:40

uč.  3

Tr

11:10

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Jan H

4.B

ČJL

18. 5./ 10:40

uč.  3

Tr

11:30

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Anna S

4.B

ČJL

18. 5./ 10:40

uč.  3

Tr

11:50

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Mia S

4.B

ČJL

18. 5./ 10:40

uč.  3

Tr

12:10

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

Dominika V

4.A

ČJL

18. 5./ 10:40

uč.  3

Tr

12:30

zasedací místnost

Sm

Tr  Čv

 

 

7. 6. 2018  (čtvrtek)

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

 

 

 

 

 

 

 

Sabina G

4.B

ANJ

16. 5. / 9:50

17:5. / 10:40

Kk

10:00

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Kateřina H

4.B

ANJ

16. 5. / 9:50

17:5. / 10:40

Kk

10:20

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Anna S

4.B

ANJ

16. 5. / 9:50

17:5. / 10:40

Kk

10:40

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

 

 

8.6. 2018  (pátek)

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

 

 

 

 

 

 

 

Sabina G

4.B

MAT

8:00

uč.  2

10:45

zasedací místnost

Sm

Rž  Tr

Anna S

4.B

MAT

8:00

uč.  2

11:00

zasedací místnost

Sm

Rž  Tr

 

 

 

 

 

 

 

Dominika V

4.A

ANM

8:00

uč.  13

To

11:30

uč. 13

Sm

To  Mt

 

 

11. 6. 2018  (pondělí)

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

 

 

 

 

 

 

 

Sergio B

4.A

ZSV

10:40

uč.  5

Tr

12:30

zasedací místnost

Sm

Tr  Te

Ondřej K

4.A

ZSV

10:40

uč.  5

Tr

12:45

zasedací místnost

Sm

Tr  Te

Jan K

4.B

ZSV

10:40

uč.  5

Tr

13:00

zasedací místnost

Sm

Tr  Te

 

 

12. 6. 2018  (úterý)

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

 

 

 

 

 

 

 

Sabina G

4.B

DES

 

 

8:45

uč. 12

Sm

Ja  Bš

Jan H

4.B

DES

 

 

9:00

uč. 12

Sm

Ja  Bš

Anna S

4.B

DES

 

 

9:15

uč. 12

Sm

Ja  Bš

 

 

13. 6. 2018  (středa)

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

 

 

 

 

 

 

 

Sergio B

4.A

ANJ

16. 5. / 9:50

17:5. / 10:40

Kk

10:00

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Sára B

4.A

ANJ

16. 5. / 9:50

17:5. / 10:40

Kk

10:20

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Tereza J

4.A

ANJ

16. 5. / 9:50

17:5. / 10:40

Kk

10:40

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Ondřej K

4.A

ANJ

16. 5. / 9:50

17:5. / 10:40

Kk

11:00

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Michaela S. V

4.A

ANJ

16. 5. / 9:50

17:5. / 10:40

Kk

11:20

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk

Dominika V

4.A

ANJ

16. 5. / 9:50

17:5. / 10:40

Kk

11:40

zasedací místnost

Sm

Ru  Kk