Střední odborná škola Multimediální a propagační tvorby s.r.o.



Komisionální zkoušky (26. - 28. 8.)

                             

                                                         Opravné zkoušky - srpen 2019                                

                                                                  26. 8. 2019  (pondělí)

 

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

 

 

 

 

 

 

 

D - Sk

4.B

SAJ

8:00

uč. 5

Kk

11:00

zasedací místnost

Sm

  Kk, On

M -Mi

2.C

RUJ

8:00

uč. 5

Kk

11:15

zasedací místnost

Sm

  Kk, On

M - Čí

3.A

RUJ

8:00

uč. 5

Kk

11:30

zasedací místnost

Sm

  Kk, On

J - Po

3.C

RUJ

8:00

uč. 5

Kk

11:45

zasedací místnost

Sm

  Kk, On

M - Je

3.B

ŠPJ

8:00

uč. 5

Ru

12:00

zasedací místnost

Sm

 Ru,  Kk

M - Be

3.C

ŠPJ

8:00

uč. 5

Ru

12:15

zasedací místnost

Sm

 Ru,  Kk

D -El

1.A

PEK

8:00

uč. 4

Ze

12:15

zasedací místnost

Sm

 Ze,  Do

 

 

 

 

 

 

 

T - Fa

1.C

TEV

 

 

11:30

sraz před školou

Hr

Te , Sj

 

 

 

 

                                                                  27. 8. 2019  (úterý)

 

jméno

třída

předmět

zahájení testu

ped.

ústní zkouška

komise

 

 

 

 

 

 

 

J - Ko

4.A

DEU

8:00

uč. 5

Kn

9:00

zasedací místnost

Sm

  Kn,  Ge

J - Go

3.A

ČJL

8:00

Čv

9:15

zasedací místnost

Sm

  Čv,  Pe

T - Fa

1.C

MAT

8:00

uč. 2

9:30

zasedací místnost

Sm

  Rž,  Bö

D - Ma

1.C

MAT

8:00

uč. 2

9:45

zasedací místnost

Sm

  Rž,  Bö

K - Ra

1.C

MAT

8:00

uč. 2

10:00

zasedací místnost

Sm

  Rž,  Bö

M - Vi

1.C

MAT

8:00

uč. 2

10:15

zasedací místnost

Sm

  Rž,  Bö

A - Do

1.D

MAT

8:00

uč. 2

10:30

zasedací místnost

Sm

  Rž,  Bö

M - Mi

2.C

MAT

8:00

uč. 2

10:45

zasedací místnost

Sm

  Rž,  Bö

 

 

 

 

 

 

 

D - Sk

4.B

ANJ

9:00

uč. 5

Kk

12:00

zasedací místnost

Sm

  Kk, On

D - El

1.A

ANJ

9:00

uč. 5

Sj

12:15

zasedací místnost

Sm

  Kk, On

R - Mi

2.B

ANJ

9:00

uč. 5

On

12:30

zasedací místnost

Sm

  Kk, On

M - Ni

3.A

ANJ

9:00

uč. 5

On

12:45

zasedací místnost

Sm

  Kk, On

K - Za

3.B

ANJ

9:00

uč. 5

On

13:00

zasedací místnost

Sm

  Kk, On

A - Fr

3.C

ANJ

9:00

uč. 5

On

13:15

zasedací místnost

Sm

  Kk, On

J - Po

3.C

ANJ

9:00

uč. 5

On

13:30

zasedací místnost

Sm

  Kk, On

M - St

3.C

ANJ

9:00

uč. 5

On

13:45

zasedací místnost

Sm

  Kk, On