Novomeského 2139/1, Praha 4, 149 00
+420 267 915 120
info@eduso.cz

Vítěz v Národní ceně kvality


 

Na slavnostním večeru ve Španělském sále Pražského hradu, který se konal 25. listopadu 2014, byly oceněny nejlepší firmy a organizace v programech Národní ceny kvality ČR.

 

Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby se stala vítězem a držitelem prestižního titulu „Excelentní organizace „ ve veřejném sektoru podle Modelu excelence EFQM. Při této příležitosti obdržela také Evropskou cenu kvality EFQM  za rok 2014.

Je potřeba zdůraznit, že škola je vůbec první a zatím jediná, která tohoto významného úspěchu dosáhla.

 

Škola patří mezi naše nejprestižnější a nejkvalitnější soukromé školy. Je signatářkou Charty kvality České republiky, nositelkou certifikátů ISO 9001:2009 v uměleckém a odborném vzdělávání, Národní ceny kvality v programu Start Plus z r. 2010.

 

Národní ceny kvality jsou v celém světě považovány za nejprestižnější ocenění, jaké může firma či organizace získat.

Prestiž Národních cen kvality vyplývá z komplexnosti jejich hodnocení. Posuzují firmu jako celek ze všech možných pohledů a umožňují objektivně porovnat společnosti různých oborů i velikostí.

Jsou udělovány ve více než 80 zemích světa podle stejných pravidel a principů. V zahraničí je získání Národní ceny kvality nejvyšší metou, jíž může firma dosáhnout.

Ve vyspělém světě je používání Modelu excelence EFQM pro řízení firmy prakticky samozřejmostí. V zemích západní Evropy jej využívají 2/3 velkých a středních firem, ale i desetitisíce těch menších.