Třída / třídní učitel:                                            4. B / Pe

Den:                                                                      10. 6. 2021 / čtvrtek

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        7:30 / 13:20

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

FAM

 

OBH.

 

DEU

 

zkoušející

 

Le, Ří

Sm

Le, Ří

 

Sm, Ge

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Marhounová

7:45

8:00

9:15

9:30

11:45

12:00

Matternová

8:00

8:15

9:30

9:45

12:00

12:15

Ouředník

8:15

8:30

9:45

10:00

12:15

12:30

Pažoutová

8:30

8:45

10:00

10:15

12:30

12:45

Procházková

8:45

9:00

10:15

10:30

12:45

13:00

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. C / On

Den:                                                                      10. 6. 2021 / čtvrtek

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        11:30 / 16:55

Místo:                                                                   učebna č. 13

předmět

ANJ

 

VGD

 

OBH.

 

DEU

 

zkoušející

 

 

 

Kl, Tu

Sm,

Kl,Tu,Ab

 

Sm, Ge

zahájení

 

 

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Krčmová

NAHRAZENO

 

11:45

12:00

13:30

13:45

15:15

15:30

Pokorný

 

 

12:00

12:15

13:45

14:00

15:30

15:45

Shmygleva

 

 

12:15

12:30

14:00

14:15

15:45

16:00

Smetanová

 

 

12:30

12:45

14:15

14:30

16:00

16:15

Milkov

 

 

12:45

13:05

14:30

14:45

16:15

15:35

 

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. B / Pe

Den:                                                                      11. 6. 2021 / pátek

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        8:00 / 12:20

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

DEU

 

OBH.

 

FAM

 

zkoušející

 

Sm, Ge

Sm

Le, Ří

 

Le, Ří

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Petrák

8:15

8:30

9:30

9:45

11:00

11:15

Schneiderová

8:30

8:45

9:45

10:00

11:15

11:30

Šilerová

8:45

9:00

10:00

10:15

11:30

11:45

Ungermanová

9:00

9:15

10:15

10:30

11:45

12:00

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. C / On

Den:                                                                      11. 6. 2021 / pátek

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        10:15 / 14:20

Místo:                                                                   učebna č. 13

předmět

 

 

VGD

 

DEU

 

OBH.

 

zkoušející

 

 

 

Kl, Tu

 

Sm, Ge

Sm,

Kl,Tu,Ab

zahájení

 

 

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Šenová

 

 

10:30

10:45

11:45

12:00

13:00

13:15

Trpišovský

 

 

10:45

11:00

12:00

12:15

13:15

13:30

Velebilová

 

 

11:00

11:15

12:15

12:30

13:30

13:45

Wilesová

 

 

11:15

11:30

12:30

12:45

13:45

14:00