Třída / třídní učitel:                                            4. A / Še

Den:                                                                      14. 6. 2021 / pondělí

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        9:30 / 15:40

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

FAT

 

OBH.

 

DEU

 

ANJ

 

zkoušející

Bu,

To, Mt

Sm, To

Mt, Bu

 

Sm, Ge

 

 

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

 

 

Apollonio

9:45

10:00

11:45

12:00

13:45

14:00

 

 

Burda

10:00

10:15

12:00

12:15

14:00

14:15

 

 

Čefelín

10:15

10:30

12:15

12:20

14:15

14:30

 

 

Daňhelovský

10:30

10:45

12:30

12:45

14:30

14:45

NAHRAZENO

 

Felgr

10:45

11:00

12:45

13:00

14:45

15:00

 

 

Farkaš

11:00

11:20

13:00

13:15

15:00

15:20

NAHRAZENO

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. D / Kn

Den:                                                                      14. 6. 2021 / pondělí

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        9:00 / 14:20

Místo:                                                                   učebna č. 13

předmět

 

 

OBH.

 

PRM

 

PEM

 

zkoušející

 

 

Sm,

Kn, Od

 

Kn, Od

 

Ze, Od

zahájení

 

 

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Bartoníková

 

 

9:15

9:30

11:00

11:15

12:45

13:00

Baseley

 

 

9:30

9:45

11:15

11:30

13:00

13:15

Denysov

 

 

9:45

10:00

11:30

11:45

13:15

13:30

Janderová

 

 

10:00

10:15

11:45

12:00

13:30

13:45

Jandová

 

 

10:15

10:30

12:00

12:15

13:45

14:00

 

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. A / Še

Den:                                                                      15. 6. 2021 / úterý

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        9:30 / 15:35

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

FAT

 

OBH.

 

DEU

 

zkoušející

Bu,

To, Mt

Sm, To

Mt, Bu

 

Sm, Ge

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Fiker

9:45

10:00

11:45

12:00

13:45

14:00

Gajdošík

10:00

10:15

12:00

12:15

14:00

14:15

Havlena

10:15

10:30

12:15

12:30

14:15

14:30

Kapek

10:30

10:45

12:30

12:45

14:30

14:45

Kubíková

10:45

11:00

12:45

13:00

14:45

15:00

Laiblová

 

11:00

11:15

13:00

13:15

15:00

15:15

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. D / Kn

Den:                                                                      15. 6. 2021 / úterý

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        9:00 / 14:20

Místo:                                                                   učebna č. 13

předmět

 

 

OBH.

 

PRM

 

PEM

 

zkoušející

 

 

Sm,

Kn, Od

 

Kn, Od

 

Ze, Od

zahájení

 

 

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Ječmenová

 

 

9:15

9:30

11:00

11:15

12:45

13:00

Karpischková

 

 

9:30

9:45

11:15

11:30

13:00

13:15

Michal

 

 

9:45

10:00

11:30

11:45

13:15

13:30

Morávková

 

 

10:00

10:15

11:45

12:00

13:30

13:45

Pospíchalová

 

 

10:15

10:30

12:00

12:15

13:45

14:00

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. A / Še

Den:                                                                      16. 6. 2021 / středa

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        7:30 / 14:20

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

ČJL

 

ANJ

 

DEU

 

FAT

 

OBH.

 

zkoušející

 

Pe, Čv

 

On, Še

 

Sm, Ge

Bu,

To, Mt

Sm, To

Mt, Bu

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Průšek

 

 

 

 

9:15

9:30

11:00

11:15

12:45

13:00

Voldřichů

7:40

8:00

NAHRAZENO

 

9:30

9:45

11:15

11:30

13:00

13:15

Přibyslavská

 

 

 

 

9:45

10:00

11:30

11:45

13:15

13:30

Myslíková

 

 

8:00

8:20

10:00

10:15

11:45

12:00

13:30

13:45

Šafránek

 

 

8:20

8:45

10:15

10:40

12:00

12:20

13:45

14:00

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. D / Kn

Den:                                                                      16. 6. 2021 / středa

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        7:30 / 16:05

Místo:                                                                   učebna č. 13

předmět

PEM

 

ČJL

 

ANJ

 

PRM

 

OBH.

 

zkoušející

 

Ze, Od

 

Pe, Čv

 

Kk, Vv

 

Kn, Od

Sm,

Kn, Od

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Dlouhá

7:45

8:00

 

 

10:20

10:40

12:45

13:00

14:30

14:45

Gronwaldová

8:15

8:30

 

 

10:40

11:00

13:00

13:15

14:45

15:00

Liscová

8:30

8:45

 

 

11:00

11:20

13:15

13:30

15:00

14:15

Vinogradčaja

8:45

9:00

 

 

11:20

11:40

13:30

13:45

15:15

15:30

Kočvara

7:45

8:15

9:20

10:00

11:20

12:00

13:30

14:00

15:30

15:45