Třída / třídní učitel:                                            4. A / Še

Den:                                                                      17. 6. 2021 / čtvrtek

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        9:30 / 15:35

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

FAT

 

DEU

 

OBH.

 

zkoušející

Bu,

To, Mt

 

Sm, Ge

Sm, To

Mt, Bu

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Patejdl

9:45

10:00

11:45

12:00

13:45

14:00

Repčík

10:00

10:15

12:00

12:15

14:00

14:15

Šebek

10:15

10:30

12:15

12:30

14:15

14:30

Špechtnerová

10:30

10:45

12:30

12:45

14:30

14:45

Turpiš

10:45

11:00

12:45

13:00

14:45

15:00

Nosek

 

11:00

11:20

13:00

13:20

15:00

15:15

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. D / Kn

Den:                                                                      17. 6. 2021 / čtvrtek

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        8:45 / 15:15

Místo:                                                                   učebna č. 13

předmět

OBH.

 

PGA

 

PEM

 

zkoušející

Sm

Mt, Ab

To,

Mt, Ab

 

Ze, Od

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Krejčík

9:00

9:15

11:00

11:15

13:15

13:30

Kučera

9:15

9:30

11:15

11:30

13:30

13:45

Ružbacký

9:30

9:45

11:30

11:45

13:45

14:00

Šebek

9:45

10:00

11:45

12:00

14:00

14:15

Tselenko

10:00

10:15

12:00

12:15

14:15

14:30

Guth

10:15

10:30

12:15

12:40

14:30

14:55

 

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. A / Še

Den:                                                                      18. 6. 2021 / pátek

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        7:45 / 13:15

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

FAT

 

OBH.

 

DEU

 

ANJ

 

zkoušející

Bu,

To, Mt

Sm, To

Mt, Bu

 

Sm, Ge

 

 

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

 

 

Veselá

8:00

8:15

9:45

10:00

11:45

12:00

 

 

Veverka

8:15

8:30

10:00

10:15

12:00

12:15

 

 

Zouplna

8:30

8:45

10:15

10:30

12:15

12:30

 

 

Veinhauer

8:45

9:10

10:30

10:45

12:30

12:55

 

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. D / Kn

Den:                                                                      18. 6. 2021 / pátek

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        10:00 / 14:35

Místo:                                                                   učebna č. 13

předmět

PEM

 

PRM

 

OBH.

 

zkoušející

 

Ze, Od

 

Kn, Od

Sm

Kn, Od

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Pourová

10:15

10:30

11:45

12:00

13:15

13:30

Procházka

10:30

10:45

12:00

12:15

13:30

13:45

Srpová

10:45

11:00

12:15

12:30

13:45

14:00

Votrubcová

11:00

11:15

12:30

12:45

14:00

14:15