Novomeského 2139/1, Praha 4, 149 00
+420 267 915 120
info@eduso.cz

4. A - ústní maturitní zkouška

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. A / St

Den:                                                                      27. 5. 2024 / pondělí

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        7:25 / 16:40

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

ANJ

 

ČJL

 

FAT

 

OBH.

 

DEU

 

zkoušející

 

St, Kk

 

Vš, Hu

Bř, Kp

To, Mt

Sm

Bř, Kp

 

Sm, Kn

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Barcuchová

7:35

8:00

9:25

9:50

11:35

11:55

13:20

13:35

14:55

15:15

Nielsen

nahrazeno

 

9:50

10:10

11:55

12:10

13:35

13:50

15:15

15:30

Svojanovská

8:00

8:20

10:10

10:30

12:10

12:25

13:50

14:05

15:30

15:45

Janovská

8:20

8:40

10:30

10:50

12:25

12:40

14:05

14:20

15:45

16:00

Čech

8:40

9:05

10:50

11:15

12:40

13:00

14:20

14:35

16:00

16:20

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. A / St

Den:                                                                      28. 5. 2024 / úterý

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        7:30 / 16:15

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

ANJ

 

ČJL

 

FAT

 

OBH.

 

DEU

 

zkoušející

 

St, Kk

 

Vš, Hu

Bř, Kp

To, Mt

Sm

Bř, Kp

 

Sm, Kn

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Frunc

7:40

8:00

9:00

9:20

11:15

11:30

13:00

13:15

14:35

14:50

Pumpr

8:00

8:20

9:20

9:40

11:30

11:45

13:15

13:30

14:50

15:05

Poláková

8:20

8:40

9:40

10:00

11:45

12:00

13:30

13:45

15:05

15:20

Vorlová

nahrazeno

 

10:00

10:20

12:00

12:15

13:45

14:00

15:20

15:35

Wittnerová

nahrazeno

 

10:20

10:45

12:15

12:35

14:00

14:15

15:35

15:55

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. A / St

Den:                                                                      29. 5. 2024 / středa

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        7:30 / 16:25

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

ANJ

 

ČJL

 

FAT

 

OBH.

 

DEU

 

zkoušející

 

Še, Kk

 

Vš, Hu

Bř, Kp

To, Mt

Sm

Bř, Kp

 

Sm, Kn

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Kodet

7:40

8:00

9:40

10:00

11:45

12:00

13:15

13:30

14:50

15:05

Králová

8:00

8:20

10:00

10:20

12:00

12:15

13:30

13:45

15:05

15:20

Neugebauerová

8:20

8:40

10:20

10:40

12:15

12:30

13:45

14:00

15:20

15:35

Stárková

8:40

9:00

10:40

11:00

12:30

12:45

14:00

14:15

15:35

15:50

Zocher

9:00

9:20

11:00

11:20

12:45

13:00

14:15

14:30

15:50

16:05

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. A / St

Den:                                                                      30. 5. 2024 / čtvrtek

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        7:30 / 15:25

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

ANJ

 

ČJL

 

FAT

 

OBH.

 

DEU

 

zkoušející

 

Še, Kk

 

Vš, Hu

Bř, Kp

To, Mt

Sm,KpBř

To, Mt

 

Sm, Kn

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Kantůrková

nahrazeno

 

8:40

9:00

10:20

10:35

11:45

12:00

13:35

13:50

Říčař

nahrazeno

 

9:00

9:20

10:35

10:50

12:00

12:15

13:50

14:05

Bořil

7:40

8:00

9:20

9:40

10:50

11:05

12:15

12:30

14:05

14:20

Kirchnerová

8:00

8:20

9:40

10:00

11:05

11:20

12:30

12:45

14:20

14:35

Brabencová

 

 

 

 

 

 

12:45

13:00

14:35

14:50

Elischerová

 

 

 

 

 

 

13:00

13:15

14:50

15:05

 

 

 

Třída / třídní učitel:                                            4. A / St

Den:                                                                      31. 5. 2024 / pátek

Zahájení / vyhlášení výsledků:                        7:30 / 14:10

Místo:                                                                   učebna č. 21

předmět

ANJ

 

ČJL

 

FAT

 

OBH.

 

DEU

 

zkoušející

 

Še, Kk

 

Vš, Hu

Bř, Kp

To, Mt

Sm,ToKp

Bř, Mt

 

Sm, Kn

zahájení

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

příprava

zkouška

Dvořáček

nahrazeno

 

8:20

8:40

10:00

10:15

11:20

11:35

12:50

13:05

Juhasová

nahrazeno

 

8:40

9:00

10:15

10:30

11:35

11:50

13:05

13:20

Kusý

7:40

8:00

9:00

9:20

10:30

10:45

11:50

12:05

13:20

13:35

Česák

8:00

8:20

9:20

9:40

10:45

11:00

12:05

12:20

13:35

13:50