Střední odborná škola Multimediální a propagační tvorby s.r.o.



Komisionální zkoušky (25. - 30. 8.)

 

                                                OPRAVNÉ ZKOUŠKY - SRPEN 2022

              

                                              25. 8. 2022 (čtvrtek)

jméno

třída

předmět

písemná část.

ped.

ústní zkouška

komise

Do - El *

4. A

ČJL

8:00

uč. 14

Čv, Vt

12:00

zasedací místnost

Sm

Čv + Vt

Ja – Chm *

4. A

ČJL

8:00

uč. 14

Čv, Vt

12:20

zasedací místnost

Sm

Čv + Vt

Kr - Kř *

4. D

ČJL

8:00

uč. 14

Čv, Vt

12:40

zasedací místnost

Sm

Čv + Vt

Ma -Ru *

4. D

DEU

12:00

uč. 15

Kn

14:00

zasedací místnost

Sm

Kn + Te

Fi - Fa

1. C

ANJ

13:00

uč. 15

Sj

14:20

zasedací místnost

Sm

Sj + Še

Ja - Sch *

2. B

ZPV

12:00

uč. 15

Te

14:40

zasedací místnost

Sm

Te + Od

 

 

                                               26. 8. 2022 (pátek)

jméno

třída

předmět

písemná část.

ped.

ústní zkouška

komise

Do - El *

4. A

ANJ

8:00

uč. 15

On

9:40

zasedací místnost

Sm

On + Kk

Ja - Chm *

4. A

ANJ

8:00

uč. 15

On

10:00

zasedací místnost

Sm

On + Kk

Ši - No

4. A

ANJ

8:00

uč. 15

On

10:20

zasedací místnost

Sm

On + Kk

Kr - Ru

4. A

ANJ

8:00

uč. 15

On

10:40

zasedací místnost

Sm

On + Kk

Ni - To *

4. D

ANJ

8:00

uč. 15

On

11:00

zasedací místnost

Sm

On + Kk

Lu - Fi *

3. B

ANJ

8:00

uč. 15

On

11:20

zasedací místnost

Sm

Kk + On

An - Sk *

3. B

 ANJ

8:00

uč. 15

On

11:40

zasedací místnost

Sm

Kk + On

 

 

                                              29. 8. 2022 (pondělí)

jméno

třída

předmět

písemná část.

ped.

ústní zkouška

komise

Kr - Kř *

4. D

ANJ

8:00

uč. 15

Kk

9:40

zasedací místnost

Sm

On + Kk

Ma - Po

4. C

ANJ

8:00

uč. 15

Kk

10:00

zasedací místnost

Sm

Kk + On

Ma - Ru *

4. D

ANJ

8:00

uč. 15

Kk

10:20

zasedací místnost

Sm

Kk + On

Ni - To *

4. A

SAJ

 

 

10:40

zasedací místnost

Sm

On + Še

Lu - Fi *

3. B

SAJ

 

 

11:00

zasedací místnost

Sm

On + Še

Pe - Hl

3. B

ANJ

8:00

uč. 15

Kk

11:20

zasedací místnost

Sm

Kk + On

An - Sk *

3. B

 RUJ

8:00

uč. 15

Kk

11:40

zasedací místnost

Sm

Kk + Ru

Ja - Sch *

2. B

INF

10:30

uč. 25

Sj

12:00

zasedací místnost

Sm

Sj +Ab/ Gg

 

 

                                              30. 8. 2022 (úterý)

jméno

třída

předmět

písemná část.

ped.

ústní zkouška

komise

An - He

3. B

ANJ

8:00

uč. 15

Kk

9:30

zasedací místnost

Sm

On + Kk